GDPR - informace o ochraně osobních údajů

Vítáme Vás na internetových stránkách firmy Jan Karpíšek – AUTODOPRAVA. Dle zákonných norem tímto zveřejňujeme informace o nakládání s osobními údaji.

Správce osobních údajů: Jan Karpíšek, Zámecká 5, 643 00 Brno-Chrlice, IČ:64315461
Kontaktní osoby správce:Jan Karpíšek, Blanka Karpíšková
Email: adkarpisek@seznam.cz
Telefon: +420 602 285 264


Podmínky a poučení

Prostřednictvím kontaktních, registračních a dalších webových formulářů budeme zpracovávat tyto osobní údaje: telefonní číslo, email, případně jméno a příjmení, pokud jej ve zprávě uvedete. Tyto údaje, Vámi poskytované a námi v oprávněném zájmu vyžadované evidujeme pouze po dobu zpracování vyžádané nabídky/dotazu.

Údaje uvedené v těle zaslaného emailu uchováváme po dobu zachované emailové komunikace, zpravidla po dobu 12 měsíců a poté starší emaily mažeme. Vaše údaje jsou takto i zapomenuty.

Rovněž zpracováváme údaje o našich obchodních partnerech a zákaznících - zákonem nařízené účetnictví (tzv. oprávněný zájem) a zde se doba uchování řídí archivačními lhůtami ze zákona o účetnictví.

V neposlední řadě zpracováváme osobní údaje našich zaměstnanců a to v zákonem daném rozsahu a lhůtách (mzdové, sociální, pojištěnecké údaje).

Vezměte, prosíme, na vědomí, že dle stávající legislativy máte právo:

  • vzít souhlas kdykoliv zpět.
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat kopii zpracovávaných osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
  • požadovat po nás výmaz vašich osobních údajů,
  • na přenositelnost osobních údajů,
  • v případě pochybností o zákonném zpracování osobních údajů se můžete obrátit na správce osobních údajů nebo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.
Správce si vyhrazuje právo, jakkoliv a kdykoliv měnit a doplňovat tyto Podmínky a poučení o ochraně osobních dat v rámci platné legislativy. Aktuální stav bude vždy umístěn na těchto stránkách.

Máte dotaz?
Váš e-mail: *
Váš telefon:
Poptáváte:
Text dotazu:
Ochrana proti spamu:
Pro odeslání stiskni obdelníček, co je nečervený a nezelený